KONST / Litografier / Färglitografi 13152119
nr 1315 2119
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Roulette. Signerad, numrerad 49/280. Motivet: 56x85cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:46:28
19/3 13:59:25
23 mar